| IonelaFlorariu020 a întrebat:

Bună.Azi când am ieșit în oraș, am intrat în profi. Deodată vad ca vine o țiganca si îmi spune dacă am fost impreuna cu fostul... evident i-am spus ca da și a zis ca o am promisa de la dansa din cauza acestuia (fostului) care a vrut sa o bata
și ea i-a spus ca dacă o bate el ma bate și ea pe mine, deci eu îs implicata fără nici un motiv...ce sa fac? Partea proasta e ca nu stiu sa bat și nici nu îmi place sa se ajungă la bătaie Cum sa evit conflictul asta? Plus ca nici măcar nu a fost prietenul meu oficial doar am vorbit...

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Spune-i ăluia să vorbească el cu ea, ce bărbat e ăsta care amenință o femeie? Dacă se va lua acea tipă de tine suni frumos la poliție, cel mai probabil nu se va întâmpla nimic, şi asta este.

| IonelaFlorariu020 explică (pentru m1dn1gh7):

A vorbit cu ea.i-a spus ca dacă se ia de mine o va păți dar nu asculta....deci tot degeaba...