| anonim_4396 a întrebat:

azi m-am certat cu o prietena buna si, hai sa va povestesc am fost fa facem gratar la prodana si acolo am gasit un cuib si am luat oul, ca era pe jos si am hatarat sa-l tina andreea, dar prietena mea s-a suparat si apoi m-am suparat si eu pe ea si am plecat in fata. am ajuns la bloc la mine si m-am intalnit cu ea m-a strigat si eu am zis pa, iar apoi s-a dus sa se joace cu alte fete. si cand am intrebat-o daca mai vrea sa fie prietena mea a zis ca sia gasit prietene mai bune.

Răspuns Câştigător
| lulalica a răspuns:

Daca mai ai si alte prietene in afara de aia, du-te la ele si prefate ca nu iti pasa ca te-a parasit prietena ta si distreazate alaturi de celelalte prietene iar prietenei tale ii va fi ciuda.
Si tot ea se va intoarce la tinewinking
Bye :*

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Asa si?
ea si-a gasit prietene mai bune, gaseste-ti si tuwinking si las-o in pace, pana la urma sunt chestii de-astea copilaresti, eu oricum cred ca o sa va impacati, dar oricum nu merita sa-ti bati capu'winking

| Deny1333 a răspuns:

Acte puerile... va veni ea înapoi, stai chill.

| Aliutza a răspuns:

S`a dus sa se joace cu alte fete? Cred ca asta inseamna ca esti foarte tanara.
Nu`ti face griji, prietena ta nu si-a gasit prietene mai bune decat tine. Tu ai fost rautacioasa cu ea (cand ea te-a strigat si tu i`ai spus "pa"), asa ca pe urma a fost si ea rautacioasa cu tine, spunandu`ti ca si-a gasit prietene mai bune. In realitate, inca vrea sa fie prietena ta, dar nu stie cum sa reactioneze, pentru ca tu ai fost cea care a bruscat`o prima.
Eu te sfatuiesc sa o cauti si sa-ti ceri scuze. Asa o sa se rezolve totul.
Succes!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Doamne ce proasta. cum drecu sa spui "mi-am gasit alte prietene" aia nu e sanatoasa la cap. Daca a zis asta nu ti-a fost prietena buna. si cand te pierde nu are ce face si cum sa-si gaseasca ea prietene mai bune cand ea cand sta cu tine nici nu vb cu alealalte.
Las-o in pace. Daca ea o sa vina la tine si te intreaba daca mai vrea sa fiti prietene atunci spui : Nuuu! Mi-am gasit prietene mai bunewinkinglaughing. Doamne ce as bate-o smug

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Asta numesti tu prietena buna?
Vine singura la tine, n-ai teama!laughing N-o baga-n seama si ignor-o fiindca o s-o doara mai tare.