| Anonima6789777 a întrebat:

Buna baieti! happy ce parere aveti despre pirce-ul in buric? Este atractiv sau din contra?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Poti avea complicatii din cauza asta, nu indic sa iti pui piercing in buric, te complici degeaba.
La mine nu face nicio diferenta, ori ca il ai, ori ca nu il ai e la fel.
Depinde acum de tipul cu care esti tu, daca are un fetish cum are unu de aici Cristi pentru pantofi e posibil sa il exciti mai mult, dar ai tu alte moduri de a face asta in afara de piercing, la fel ca orice femeie.

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Piercing-urile de orice fel mi se par dezgustatoare.

| Eduard619 a răspuns:

Eu unul le vad oarecum atractive, doar pe cele mici.
Dar in acelasi timp le vad total inutile si nu stiu de ce ti-ai pune asa ceva.
Nu iti ofera vreun avantaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare atractiv

| YellowAngel a răspuns:

Nu am avut niciodata o parere buna despre a avea pearce.

| MateiT a răspuns:

Din contra

| Florin458 a răspuns:

Depinde foarte mult si de abdomenul fetei. Daca are grasime in exces, arata nasol, daca fata e mai slim, da bine.E doar un moft, acum depinde de fiecare happy

| MULLER96 a răspuns:

Daca ai un abdomen frumos de ce nu chiar arata foarte frumos.