| Pitic a întrebat:

Ce parere aveti despre pirsuri?
in limba?
in buric?
in nas?
Mie mi se pare cam scarbos ala in limba desi la baieti mi se pare sexy :d
as vrea un pirce in nas :d dar imi e frica de ace si tot ce insemna durere sad

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

In nas nu ti'as recomanda deoarece se infecteaza foarte repede.
Insa un pierce in buric sau buza este foarte convenabil si cute

| RedMe a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci pentru ca e destul de dureros, exista riscuri si o sa te plictisesti foarte repede.
Nu tot ce e ''la moda'' e sexy/frumos/tare.happy

| Andreea_3136 a răspuns:

Eu am avut peste tot .eh.nu chiar laughing si sinceR? n-are rost. este absolut inestetic. dc sa-ti ascunzi frumusete ain spatele unor piercing`uri. Arata`ti frumusetea naturala fara s`o chinui cu alte lucruri. bafta!

| skumpika_1361 a răspuns:

Mie imi plac tare am 16 ani si am avut in limba love struck imi era foarte frica de ace dar, nu simti nimic numai dupa aia ai o senzatie naspa se umfla limba, nu o sa poti manca binethinking alceva ce sa mai zic... curaj toata durerea trece si, pana la urma smug reusesti ceea ce ti'ai propus! :* Acuma depinde si de tine unde vrei sa iti pui!