| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Cam ce ar trebui sa faca un baiat ca sa castige increderea deplina a unei fete? Intreb deoarece aseara prietenul meu mi a zis ca vrea sa am incredere totala si sa ma gandesc bine la ce ar trebui sa faca pentru a se indeplini acest lucru.Eu nu prea am ideei.Deeci help me:X:*

2 răspunsuri:
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Sa nu te minta, sa nu te insele, intelegi tu.

| evelina96 a răspuns:

Eu cred ca singura trebuie sa decizi acest lucru..deoarece U trebuie sa ai incredere in el, nu noi!big grinin primul rind niciodata nu trebuie sa te dezamageasca, restul vezi si U...