| dragutzairina a întrebat:

Care credeti ca ar putea fi lucrurile care ar putea schimba lumea? !

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal imi place intrebarea ta si nu stiu daca as putea sa raspun bine tongue...
parerea mea este ar fi bine o schimbare, spre bine ma refer la lumea care au dat uitari ca exista Dumnezeu ar fi bine ca toata lumea sa de roage neincetat pentru sufletul lor...

si meas mai dori o schimbare sa fie taxele mai mici la impozite si multe alte taxe.
Salariile mai mari pentru ca noi oamenii de jos muncim de venim rupti in doua de munca iar ei eu soo salriile sdand doar scarpindu-se la c..r. sau in nas ...am ciuda pe astea pe sus

bine parerea mea happy

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nici nu cred că va fi vreodată schimbată lumea însă visez la asta într-o zi.Visez ca între oameni să existe mai multă iubire şi încredere.Ca să se schimbe ceva draga mea trebuie să fi tu schimbarea pe care o vrei.

Prea mult rău în lumea asta şi avem doar o viaţă.

| Bianca306 a răspuns (pentru Dariusuu):

Doar vise, asta se va intampla in rai, pentru ca omenirea ajunge din ce in ce mai rau, citi apocalipsa

| Dariusuu a răspuns (pentru Bianca306):

Adică vrei să zici că noi trăim în iad? Nici pe departe, vreau doar puţin respect şi încredere din partea oamenilor.

| Bianca306 a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu dar nici in rai nu traim

| Dariusuu a răspuns (pentru Bianca306):

Aşa e Bianca.

| Bianca306 a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu zic ca noi traim in iad ( scuze pentru cacofonie) dar foarte multi oameni sunt rai si noi ne ducem din ce in ce mai rau acum e bine! bucura-te

| Dariusuu a răspuns (pentru Bianca306):

Asta e viata, îţi mulţumesc pentru răspunsuri.

Şi sper că ai un viitor plăcut.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cred că dacă nu ar mai exista oameni ar fi totul perfect.

| Bianca306 a răspuns:

Sa nu mai existe electricitate,

| SarosBogdan a răspuns:

Atata timp cat va exista prostimea in lume, nu se va schimba absolut nimic, daca va fi anlaturata cumva se va schimba in mult mai bine lumea.

| vinusipaharu a răspuns:

Oamenii buni!