| Maimuticaaataafruumiiipuuup a întrebat:

Care imi da cateva idei ce sa i cumpar iubitului meu.ca facem 2 ani de zile si chiar nu stiu ce as putea sa i iau. Funda:*ofer.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un ceas deosebit, un parfum fin, eventual preferatul lui, sau ceva de imbracat cum ar fi un pulover de calitate, un fular dragut, o camasa in culoarea lui preferata, o cravata eleganta etc. Daca ii place sa citeasca, ia-i o carte buna din genul lui preferat si scrie=i pe prima pagina o dedicatie din inima, care ii va ramane si peste ani, daca e credincios poti sa-i iei o iconita pictata manual sau imbracata in argint cu Maica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta el sau, oricum, o idee buna e sa-i iei un obiect care sa aiba legatura cu un hobby al lui, ca de exemplu un CD cu muzica care ii place sau un DVde cu un film romantic pe care sa-l vedeti impreuna de aniversarea relatiei voastre. Daca dispui de o suma mai marisoara, poti sa-i iei un cadou mai special, care ii va ramane toata viata, ca de exemplu o bratara din aur sau din argint sau un lantisor din aur sau argint cu un pandativ in forma de inimioara, trifoi, cruciulita sau initiala lui. Pe lana ce ii vei mai cumpara [poti sa-i oferi si o poza cu voi doi pusa intr-o rama deosebita sua un album cu poze ale voastre din cei doi ani de relatia, pe post de remember al clipelor frumoase petrecute impreuna. Ar fi dragut sa-i iei si un tort sau chiar sa-i pregatesti tu unul sau macar prajitura lui preferata si o cutie de bomboane de ciocolata fine plus o sticla de sampanie sau de whiski daca sunteti majori ca sa sarbatoriti impreuna sau, si mai bine, o invitatie la o cina romantca in oras la lumina lumanarilor. Va doresc sa fiit fericiti si sa sarabatoriti cat mai multi ani de relatie!

| Maimuticaaataafruumiiipuuup explică (pentru Euletitia):

Multumim frumos..Chiar o sa mi fie de folos ce mi ai scris.mi ai dat cateva idei bune :*

| Euletitia a răspuns (pentru Maimuticaaataafruumiiipuuup):

Cu placere, ma bucur ca ma putut sa te ajut cu ceva.