| LycOS a întrebat:

care imi da niste idei cu ce as putea combina o esarfa/cravata[defpat intrelaughing] o sa ne oblige la scoala.si nu stiu cum as putea sa o combin ...Sincer e o culoare ff lucioasa si stridentarolling eyes. funda:*!

2 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Aaaa...nu trebuie chiar sa o combini, te imbraci cu ce iti place si ai putea sa o porti doar la ore cravatabig grin

| dieanuk a răspuns:

Pai iti faci dintr-o esarfa neagra un nod de cravata.mie tot asa imi cere si ma duc cu esarfa si numi zice nimic. daca vrei saalii cum fac eu nodul la cravata contacteaza`ma pe privatbig grin