| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a întrebat:

Care sunteti la bio-chimie cum vi se pare?big grin
As vrea sa urmez acest profil deoarece imi place foarte mult biologia iar la fizica ma pricep binisor cel mai rau stau la chimie dar inteleg si eu ma pricep foarte bine la calcule.adica la matematica in general...ar trebui sa urmez acest profil sau sa merg la mate-info voi ce credeti as dori niste sfaturi
Funda:*

Răspuns Câştigător
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna:d
Eu zic sa mergi la bio chimie pentru ca ai zis ca iti place foarte mult biologia. Sfatul meu este sa mergi unde crezi tu ca este mai bine, pentru a nu regreta mai tarziu si in mod sigur biologia este mult mai interesanta decat matematica dupa parerea mea:d
sper ca ti-am fost de ajutor:d
O zi buna sa ai:*