Întrebare recomandată | PDI a întrebat:

Voi ce parere aveti de paturile/saltelele gonflabile tin ceva? Sau sunt de unica folosintahappy

Răspuns Câştigător
| lucky2000 a răspuns:

Depinde in ce mediu le folosesti si cum le ingrijesti, daca in jurul lor nu sunt surse ascutite le poti folosi, dar intr-adevar cer multa atentie.

| PDI explică (pentru lucky2000):

Si daca se sparge se poate lipi la loc?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu am avut una, de la Intex, si vreo trei luni de zile am folosit-o, si daca nu o suiam in pod, sa o roada soarecii, poate si azi o mai foloseam cind aveam nevoie.

| prisacarul56 a răspuns:

Daca vrei sa-ti distrugi coloana aceste saltele sant ideale.

| lucky2000 a răspuns:

Da, exista plasturi speciali, poti sa ceri in locul de unde achizitionezi salteaua.

| PDI explică (pentru lucky2000):

Ok mersi mult!

| lucky2000 a răspuns (pentru PDI):

Acei plasturi se folosesc si la lipirea piscinelor. Funda?

| PDI explică (pentru lucky2000):

Scuze pentru intarziere laughing