| pisicutaanonima a întrebat:

vreau sa va intreb ce parere aveti de pirsingurile in buric adica: doare, poti sa patesti ceva, se infecteaza? ps: vreau sa mi-l fac singura big grin dau funda la cel mai bun raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca il faci singura risti o infectie de toata frumusetea, du-te la un salon specializat

| pisicutaanonima explică (pentru mona):

Ok mersi de ajutor... am sa merg dar voiam sa stiu daca pot sa-l fac singura happy

| ElectronicSound a răspuns:

Nu, e draguut, dar nu ti-l fa singura!
Si gauri in urechi daca iti faci singura e nasol. Du-te la un salon, acolo au dezinfectanti/ustensile speciale. Si n-o sa te doara.
Intreaba acolo cum sa-l pastrezi curat, iti vor da toate informatiile