| SelenaSelly2 a întrebat:

Buna:* ce parere aveti despre selena gomez si justin bieber? nu stiu ce sa fac pentru ca ciolegii rad de mine ca imi place selena si justin ce trebuie sa facc?

Răspuns Câştigător
| Duddis a răspuns:

Şi mie îmi place Justin.
Şi cu mine se întâmplă acelaşi lucru. Oamenii care vorbesc urât de el şi îi aduc cuvinte jignitoare, o fac numai din invidie, pentru că altfel nu îmi explic.
De ce din invidie? Deoarece, Justin NU le.a făcut nimic ca ei să îl facă în toate felurile.
Şi încă ceva... este o vorbă, care ar trebui să vă intre bine în cap : " Ce ţie nu îţi place, altuia nu.i face! ".
Aşa că, nici vouă nu vi.ar plăcea să vă facă careva în toate felurile.
Şi, " Gusturile NU se discută ". Dacă nouă ne place de el, e treaba noastră. Strict a noastră. Nu vă priveşte pe voi.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Să-ți bagi mințile în cap, să te maturizezi etc? Tu ce zici?

| Youknowimright a răspuns:

Kill yourself! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte eram mare fan, acum nu am nimic cu ei doar ca nu mai sunt asa de "nebuna" dupa ei.Cat despre colegii tai,nu-i baga in seama,ei vor sa te enerveze, dar daca vad ca nu reusesc. dupa un timp se plictisesc si te lasa in pace.winkingSuccess! [oricum nu trebuie sa iti pese de ce zic altii, parerea ta conteaza]

| subfocus a răspuns:

Simplu. sa nu-ti mai placa

| andreealovely a răspuns:

Nu ii mai baga in seama pe colegii tai.Si eu sunt o fana innebunita de a lui Sel.Si colegii mei ma critica ca verbesc cu ea pe twitter sau am numarul ei de telefon si lor nu li-l dau, dar eu nu ii bag inseama.