| IRanOutOfNames a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG Optimus l9? Se merita sa il cumperi?

2 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Important e ca tie sa iti placa nu noua. Eu nu folosesc tachurile findca se strica repede de asta imi place "caramida" mea:X Oricum merita, are tot ce ii trebuie si bateria se incapataneaza sa nu se termine

| IRanOutOfNames explică (pentru Rosiilabucata):

Nu e vorba de aspect, ma refeream la alte caracteristici : daca merge bine internetul, daca nu se blocheaza in aplicatii...