| Gabriela_3436 a întrebat:

Ce versuri, cantece, desene pot face in jurnal? Despre ce sa scriu dar nu ce fac in fiecare zi? Va rog sa ma ajutati. Cine imi da si versuri si desene si idei ce sa mai scriu in el ii dau funda + vot, daca dai doar de ex. versuri primesti doar vot happy Va rog ajutati-ma. scuze-ati categoria

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres aici te invata sa o desenezi pe Tinkerbell, deseneaza ce iti place tie, ce te face fericita...
http://filmic-light.blogspot.com/2010/06/draw-snow-white-tutorial.html aici inveti sa o desenezi pe alba ca zapada
http://www.google.ro/......tp?/imgres aici o ai pe hello kitty!:*
Ar arata frumos desenate in jurnalul tau
In jurnal scrii de obicei data si scrii tot ce-ai facut mai interesant intr-o zi, de ex. :am vazut de dimineata un baiat ft dragut in statia de autobuz...
Nu stiu, depinde ce ti se intampla tie interesant, ce intamplari ai trait tu si te-au facut fericita, te-au suparat, te-au enervat...
cand o zi trece mai neinteresanta scrii cantece, acum depinde ce cantece iti plac tie...
http://www.versuri.ro/versuri/efhhmg_dj+project+giulia+regrete.html Aici ti-am dat un site cu versurile unei piese care probabil ti-ar placea, e o melodie destul de nou.
fundita?:)

3 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Aaaph...

pai poti sa scrii de ex:
despre baiatul de care iti place...ce iti place la el

despre cea mai buna prietenaaaa
pff...
pana la urma e jurnalu tau
poti sa scrii in el despre tot ce vreiwinking

versuri din melodiile tale preferateeewinking

desenee...inimioaree stalutee florii tot ce vrei tuuwinking
poti sa lipesti si pozeehee hee

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai scrieti sentimentele, gandurile sau diferite chesti pe care nai cui sa le impartasesti big grin

| mikuu a răspuns:

Paai tot ce iti place tie