| AnutzzaMariia a întrebat:

Cine este reprezentant la Avon, si poate sa-mi dea si mie niste informatii. Care este suma minima de care poti face o comada? Care sunt dicounturile? Unde si cum se plateste factura? Va rog.

Răspuns Câştigător
| purplepumpkin a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Avon! Nu exista o suma minima de care poti face o comanda, insa pentru a primi discount trebuie sa comanzi in valoare de minim 120 lei. Discounturile sunt asa: de la 120 lei pana la 289, 99 lei ai 20 % discount (15% in prima ta campanie, apoi 20%); de la 290 lei pana la 419, 99 lei ai 25% discount; de la 420 lei pana la 749, 99 lei ai 30 % discount; la comenzile de minim 750 de lei ai 40 % discount. Factura o platesti la BCR, CEC, Citibank, Posta Romana, etc. in decurs de aproximativ 14 zile de la primirea coletului. Pur si simplu mergi la ghiseu cu buletinul si factura (pe care o vei primi in colet) atasata si platesti.

Eu te pot inscrie ca reprezentant si te pot indruma. Daca vrei sa intri in echipa mea, da-mi un e-mail la avon.delia@yahoo.com cu numele, prenumele, varsta si localitatea in care locuiesti. Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| kryss99 a răspuns:

Intra pe www.AVON.RO si acolo iti raspunde la toate intrebarile:-*

| danafatu a răspuns:

Buna! Comisionul este intre 15-40%, este cu atat mai mare cu cat valoarea comenzii tale este mai mare, si creste daca ai consecutivitate in plasarea comenzilor. Suma minima este 120 lei, dar poti sa dai si comenzi mai mici (problema e ca la comenzi mici nu iei comision de reprezentant). Daca vrei sa aflii mai multe, contacteaza-ma! Id mess: dana. fatu sau 0731166295

| iolanda_4444 a răspuns:

Factura se plateste in 21 de zile de la data facturarii.

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon
mess: iolanda_avon@yahoo.com