| fratiikaramazov a întrebat:

Cine imi zice si mie cum trebuie sa sune un bilet de voie pe care il arati ca sa iesi din liceu? Este tipizat sau poate fi scris pe o coala de hartie? Funda. Ca vreau sa-mi fac si eu pentru cand am nevoie

Răspuns Câştigător
| abubusd a răspuns:

Majoritatea scolilor acum au bilete tipizate. Intreaba-ti dirigintele sau un profesor cu care te intelegi mai bine daca sunt sau nu tipizate. Daca nu sunt, biletul trebuie sa arate ca o cerere: Subsemnata - numele unui parinte - cer invoirea elevului/ei - numele tau - in data de -''- pe motiv... Succes big grin