| user5493 a întrebat:

Daca o agentie de pariuri cand am scris cnp si semn pe bilet,din cauza ca nu se scria bine pe bilet, mi-a dat o hartie alba sa pun bilet, poate sa foloseasca aceea hartie la ceva daca s-au imprimat urme pe ea atunci cand scriam?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Acum e limpede. N-o sa faca nimic cu ea.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu am inteles mai nimic, nu am inteles ce e cu foaia aia, insa stai linistit, nu-ti foloseste nimeni CNP-ul in alte scopuri. Cand castigi la pariuri se dau numele si CNP-ul pentru a intra in posesia sumei de bani. Asta e regula.

| user5493 explică (pentru AFR81):

Pai mi-a dat o hartie alba sa pun sub bilet cand scriam pe spate cnp-ul, ca era o masa mai tare si nu se prea putea scrie pe bilet..si intrebam daca s-a imprimat pe hartia aia poate sa faca ceva aia cu ea?

| user5493 explică (pentru AFR81):

Deci n-au cum sa faca smecherii cu ea, ca ma speriasem, aveam junghiuri, greata.

| AFR81 a răspuns (pentru user5493):

Acum e limpede. N-o sa faca nimic cu ea.