| Anonim_3965 a întrebat:

Buna cine poate sa imi zica si cum sa imi schimb parola la myspace... daw fundita

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Dai la Account Settings, apoi unde scrie Account Settings & Privacy dai la Password si scrii parola pe care o ai la Current Password, apoi noua parola pe care o vrei New Password, o scrii din nou la Verify Password si dai la Save.Mai poti cand te loghezi sa alegi ca ai uitat parola si vei primi un e-mail cum sa alegi o noua parola, dar la mine nu merge link-ul primit. Sper ca ai inteles ce ti-am explicat.