| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca va canta si trupa One direction in Bucuresti?
Imi place foarte mult cum canta si chiar mi-as dori sa merg si eu la un concert de-al lor. Funda! happy

3 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Acum sunt in turneu in America si ii iubesc americanii la maxim deci nu, nu cred ca vor veni poate la batranete ca asa vin toate vedetele mari la noi.

| Karla201 a răspuns:

Si eu i iubesc si imi doresc sa vina in Romania... uite semneaza petitia asta http://www.petitieonline.ro/.......html...si sa o mai dai si la alti fanii ca sa vina in romania..cu cati o semneaza mai multi cum cresc sansele :*

Răspuns utilizator avertizat