| oangiiexl3pampamx3 a întrebat:

Bună, cum aş putea face mai multe likeuri pe pagina mea de Facebook? Dau fundiţa.

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Spune despre pagina ta cunoscutilor, verisorilor si prietenilor care probabil vor mai vorbii si cu altcineva despre pagina ta si poti sa rogi sa iti dea cineva like in favoarea ca ii ve-i da si tu la o poza sau la o pagina. Poti sa adaugi poze haioase care sunt apreciate de mai toata lumea ( cele mai multe pagini haioase au like-uri multe). Bafta!