| Sephire a întrebat:

Cum as putea sa cresc foarte usor? Am facut inot, basket, si mai fac uneori si tractiuni dar nu prea pot ca nu am forta... si fetele is mai tari ca mine sad Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Daca sunt fetele mai tari ca tine inseamna ca inca nu ti-ai dat drumul cu adevarat la crestere, mai ai putina rabdare si continua sa faci sport ca sa previi eventualele probleme la coloana cauzate de o crestere prea brusca.

| Sephire explică (pentru suMRed34):

Dar cunosc copii mai mici ca mine la varsta dar mai inalti. Si cam la ce varta imi voi da drumul cu adevarat la crestere?