| AnDutZzA020 a întrebat:

Cum as putea sa scap de pistrui (metode naturale)? Am incercat cu lamaie amestecata cu sare de lamaie timp de o saptamana si nu s-a schimbat nimic! Daca stiti ceva care sa decoloreze sau sai albeasca...dau 3 fundite am conturi diferite puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| RamboBike3 a răspuns:

Si eu am pistrui si le urasc! Dar habar n-am ce sa fac cu ele! Mama tot imi zicea sa nu fiu trista din auza asta ca insemna ca is f=prea frumoasa si de accea am eu pistrui! Dar totusi e obligata sa spuna asta si nu-i adevarat. Daca gasesti ceva imi zici si mie?

| AnDutZzA020 explică (pentru RamboBike3):

Incearca cu lamaie si sare de lamaie amestecate! Stoarce putina lamaie si pui si putina sare de lamaie apoi pui o ora la frigider si tamponezi cu un disc pe fata. Dupa 15minute te clatesti cu apa calduta! Poate la tine merge!

| RamboBike3 a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Mersi o sa incerc.:*