| Marinela14 a întrebat:

Cum este vazuta in perspectiva unui adult jocul fata de al unui copil?
Funda, Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Depinde de personalitatea adultului de simtul umorului, daca-l are de cultura, de varsta, de faptul ca e sau nu parinte! dar in general li se pare un lucru banal neesential, copilaresc.Asta pentru cei mai multi, pentru ca cei mai multi au o pregatire...indoielnica.Desigur ca sant foarte putini la care imaginatia si tandretea le mai permite sa vada jocul cu ochi de copil dar mai sant!

1 răspuns: