| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi cumpere aparat cu ultrasunete?

Răspuns Câştigător
| aclean a răspuns:

Aaa..credeam ca vrei un ecograf. Ei bine, am un sfat: aparatele alea sunt doar ca sa dai bani aiurea. Crede-ma, am avut unul din ala si singurul moment cand chiar m-a ferit de caini a fost atunci cand l-am folosit pe post de proiectil in potriva jigodilor. Crede-ma, o piatra este mult mai utila.

5 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

1. Tu vrei sa faci ecografii la maidanezi sau de ce -ti trebuie aparat cu ultrasunete? 2. Ajuta-ti parintii cu treaba prin casa, asculta-i dumnezeieste, invata mai bine la scoala..practic renunta la viata ta cateva zile. Daca nu merge, fa si tu un fel de vanzare de garaj, vinde-ti pe website-uri chestii de care nu mai ai nevoie. Funda?

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru aclean):

Pai vreau pentru maidanezi ultrasunete ca nu pot merge linistit pe strada (Ploiesti) la fiecare strada sunt caini si asta o folosesc ca sa ii alung ( Nu provoaca rani fizice cainelui ) deci e bine! si scap de jigodii...

| aclean a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Aaa..credeam ca vrei un ecograf. Ei bine, am un sfat: aparatele alea sunt doar ca sa dai bani aiurea. Crede-ma, am avut unul din ala si singurul moment cand chiar m-a ferit de caini a fost atunci cand l-am folosit pe post de proiectil in potriva jigodilor. Crede-ma, o piatra este mult mai utila.

| Iubibilăă a răspuns:

Sa inveti bine la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batandu-i la cap, toata ziua, cu infrasnete, sau ma rog, sunete.

| Cioba_Monyca_1994 a răspuns:

Gaseste motive pentru care iti trebuie.De ex:
Vezi si tu, daca as avea acel aparat... sau daca mi-ai cumpara aparatul as invata mai bine, jur! Sper ca te-am ajutat. Funda?