| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Heei, dau funda cui ma ajuta!

Cum ii pot convinge pe parintii mei sa imi cumpere aparat Nikon? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Inscrie-te la niste cursuri de fotografie, arate-le cat de pasionat esti de fotografie. Arata-le ce poze ai facut si cum ar fi putut sa iasa mult mai bine cu un aparat profesional.

2 răspunsuri:
| Boboleu a răspuns:

Mami, tati. Vreau sa pot face si eu ceva bani, in domeniul foto. O sa am multi clienti la asa ceva, vreau acest aparat, e misto.

| lauricigaurici a răspuns:

Daca esti inca in perioada de 7-12 ani ai noroc. Pai este foarte simplu. Eu cand vreau ceva si parintii mei nu vor sa-mi ia stau suparata pana zice ca-mi ia...de exemplu imi doream telefon cu taci si parintii mei isi luau si vroiam si eu si au spus ca nu imi ia asa ca m-am suparat si pana la urma mi-au luat. Deci ce te sfatuiesc eu e sa faci mutra de catelus (nu conteaza ce varsta ai) pana iti zice cati ia (stai cu ochii mereu pe acel aparat) dc te duci undeva si-l vezi te duci la iel si stai acolo pana te vad parintii tai ca te uiti la el (asa o sa inceapa sa se puna pe ganduri)
Bafta... FUNDA?