| DidiDenisa01 a întrebat:

Cum pot face bani cat de cat? Am 14, iar situatia mea nu e prea frumoasa, stiu ca unii dintre voi veti intreba,, La ce am nevoie? Cere de la părinți. Etc." dar am un motiv bun, e ca am ceva probleme de sanatate, ma rog, am avut, dar acum avem datorii si as vrea sa ii ajut si eu pe părinți, chiar daca nu pot mult, putin cate putin chiar conteaza, deci cum as putea?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Sunt persoane de 20 care cauta sa munceasca pe 8 milioane pe luna si nu gasesc. La 14 ani, nu se poate. Poate sa te angajeze cineva la negru cu suma propusa de el.

| Nitroblast a răspuns:

Cumparari/Vanzari. E cea mai profitabila metoda pana la majorat.