| angelsoul01 a întrebat:

cum pot sa despart un cuplu ( 12-13 anilaughing )? nu vreau comentarii de genu` ca sunt rautacioasa, ca altceva numai am de facut sau altele. tin sa spun ca cei 2 sunt din scoala mea, ea e o c***a, el un baiat finut, de treaba. ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt impreuna de atatia ani inseamna ca relatia lor este una solida, mai ales daca au si copii si itit va fi greu sa faci asta.Eu zic sa-i lasi in pace, nu te pune sa dezbini familii si prostii de genul asta...

22 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa iti vezi de treaba ta, nu trebuie sa te intereseze ce fac ei, baiatul cred ca o cunoaste foarte bine alegerea e a lui nu a ta.

| marrr a răspuns:

rolling on the floor Twifan, cred ca se refera ca acei copii au 12-13 ani

| nobody_9468 a răspuns:

@twifan cred ca se referea la varsta de 12-13 aniwinking
Din ce motive o faci pe ea curva? Din ce motive il faci pe el finut?
Nu sunt de acord cu afirmatia tha...adica o fata de 13 ani nu poate fi curva, doar putin mai "versata"(s' zic asa). Cred ca ar trebuyi sa cauti in dex semnificatia cuvantului!
In plus trebuie sa ai un motiv bine intemeiat pentru a face asta! Sa stii ca de cele mai multe ori aparentele inseala!tongue

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

O c***a de 12 ani? Hmmm fa-mi cunostinta cu ea poate facem un film. Si la schimb iti aduc una de 38 care sa se bage intre ei, il filmam si pe el cu aia si apoi le dam filmele sa le vada. Cred ca asta o sa ii desparta.
O alta solutie ar fi metoda traditionala: http://www.vrajitoare-farmece.ro/Vrajitoare/vraji-de-dragoste.html
Sau ai putea merge la mama ei si sa ii dai niste teste de sarcina, ca te-a rugat ea sa ii cumperi si daca e draguta sa i le dea ea.
Sau poate ai reusi sa il sensibilizezi pe el daca ii arati chilotii.
Sau sa platesti niste golani sa ii ameninte cu bataia.
Sau sa te strecori in spatele ei cu o foarfeca si sa ii faci o chelie de toata frumusetea.
Sau sa ii strecori in buzunar un biletel cu niste strambe nasoale.
Dar cred ca totusi cel mai indicat ar fi sa iti vezi de viata ta. (multumesc in avans pentru votul stupid;) )

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai ce sa nu-mi convina mie la intrebare? ti-am dat niste idei, daca nu-ti plac, nu le folosesti happy desi...ma gandesc daca n-o fi cumva fratele tau. Oricum, stii cum zicea Nichita Stanescu, "nu mor caii cand vor cainii"winking

| want2bMajestic a răspuns:

1 la mana... nu exista c***e de 13 aniwinking
2 la mana iti place de acel baiat si asta te impulsioneaza pe tinewinking

| adi4ever a răspuns:

Dar ce te intereseaza pe tine ca ea e curva?
Si de el la fel. E viata lui el stie mai bine ce face cu ea sau esti cumva geloasa?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca baiatul doar pare finut si de treaba dar de fapt e si el la fel ca fata big grin un baiat de genul cum l-ai descris tu nu si-ar dori o fata cu acest caratcer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce o numesti curva? isi satisface o necesitate sexuala? dar tu? cum faci? nu tot la fel? sau vrei sa te calugaresti langa el? cu el? el e de acord? nu esti rautacioasa.esti rea dea binelea, si te deranjeaza fericirea altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alealexandra54 si o sa vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa spui la fata ca baiatul nul mai iubeste su\i l baiat ca fata la numit si pui cu m la numit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau dreptate.Foarte mare pentru ca eu cunosc asemena fete, si in plus chiar este una la mine la scoala si si eu vreau sa o despart pe ea de el dar ea il foloseste.Si el tine foarte mult la ea s-a certat chiar cu prieteni pentru ea.Si mi-as dori foarte mult sa i despart dar ia nu stie ca vreau asta pentru ca este o prieten. Poateca ziceti ca ma insel in privinta ei dar nu este asa daca ar fi o fata cum s-ar zice cuminte n i-ar pune toti baieti mana pe fund, nu s-ar saruta s-au le-ar baga limba in gura la bieti. Dar imi pare foarte rau de acel baiat cu totte ca imi place de el si tin foarte mult la el.Imi doresc sa il despart de c***a aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vorbit cu un baiat si care acum s-a combinat cu o fata de cls a 6a urata fara;;;;;;;;;;; fara;;;;;;;;;;;;;;;; si spun ca se iubesc / l-am vrajit cateva zile i-am spus ca il iubesc si multe alte vrajeli, iar ei i-am spus ca il iubesc mult sa-l lase in pace ca altfel o machez am insistat cateva zile si am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il poti suna si sa-l vrajsti putin, cand te intalnesti cu el il privesti numai pe el si incerci sa-l saruti atunci cand o vezi pe iubita lui ca vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta treaba nai
?'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema la fel.imi place de un.baiat care ete ca. o prietena de'a mea si baiatul acela stie ca imi plake.de el adica si fata stie si nu ma intr dar eu astept ca sa se desparta. ei si pe urma poate.am vre'o sansa...asa ca sfatul meu este sa astepti. dar daca nu vrei faci ce iti spun sentimentele si cel mai bine ascultati inimawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasă-i în pace...

| sweetgirl_7224 a răspuns:

Si eu iti dau dreptate pentru ca cunosc si eu o c**** de 13 ani care se foloseste de unu dar el tine la ea,
recunosc il plk enorm pe el si tot incerc sa ii despart dar nu reusesc!

| angelsoul01 explică:

Twifan, fata are 12, el 13 laughing

| angelsoul01 explică:

@justatear. nici nu ai idee cate sunt in ziua de azi
@cristache am zis sa ma lasati daca nu va convine intrebarea. ok?

| matifiante a răspuns:

Ba da exista tarfe si mai mici adica in clasa a 5-a s nu mai fi virgina... mda si eu caut metode s despart 2 tot din sc mea dar nu reusesc

| sebastianjara a răspuns:

Incearca sai desparti