| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, cum pot sa impac o fata, tipa mi-a dat block pe Facebook si mess ca am spus ca cu banii din referendum se puteau construi spitale.

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Daca inainte de referendum mai existau unii cu aburii credintei in creier care considerau ca acest referendum e necesar la ceva, acum ca e evident ca va fi invalidat, trebuie sa fii dus cu capul rau sa nu constati ca intr-adevar s-au cheltuit banii degeaba. Asa ca...ori e proasta, ori e proasta, alta varianta nu e.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce vrei sa impaci o asemenea idioata?

| Holiday a răspuns:

Las-o ca are probleme la mansarda. Daca nu intelege lucruri simple iti dai seama ca vei avea tot felul de probleme cu ea mai tarziu.

| Plato a răspuns:

Pai foarte bine ti-a facut.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

Daca inainte de referendum mai existau unii cu aburii credintei in creier care considerau ca acest referendum e necesar la ceva, acum ca e evident ca va fi invalidat, trebuie sa fii dus cu capul rau sa nu constati ca intr-adevar s-au cheltuit banii degeaba. Asa ca...ori e proasta, ori e proasta, alta varianta nu e.

| Anonima0879 a răspuns:

Nu poti. Cred ca meritai. happy

| Necunoscutu92 explică (pentru Anonima0879):

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonima0879):

Merita pentru ca avut o idioata in lista big grin