| Carmmmy a întrebat:

Cum pot sa mă conectez la snapchat daca imi cere codul de verificare,care este trimis pe vechiul meu număr de telefon,iar acum altul nou, la fel si adresa de email, ce pot face?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu mai ai acces la vechiul numar de telefon si vechea adresa de email, cum crezi ca te-ai putea conecta la contul de SnapChat? N-ai cum! Altfel, asa s-ar conecta oricine pe contul oricui, fara sa aiba acces la numarul de telefon sau la adresa de email setata pe cont.

| Carmmmy explică (pentru Ronnix):

De adresa de email am facut rost.

| Catrice a răspuns:

Pai nu îți cunoști e-mailul vechi?

| Carmmmy explică (pentru Catrice):

Ba Da, pana la urma am facut rost de email

| Carmmmy explică (pentru Catrice):

Ba da, pana la urma am facut rost macar de email