| Fuckin-Battlefield a întrebat:

cum POT SA pun o poza ca profil pe facebook, iar cand dai click pe ea sa intri direct in album...ca intri si vezi dacat poza de la profil, Pentru ca sunt 2 albume si ca sa vezi restul pozellor trebuie sa intri la album nu direct de la poza de la profil.MERSII sper ca se intelege ce vreau sa intreb; MS}{

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu se alege poza din cauza ca sunt 2 albume, incearca sa alegi ceva gen DEFAULT. Nu prea inghit eu facebook-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://teintrebicum.blogspot.com/2010/12/facebook.html