| Vgpck a întrebat:

Cum sa fac o fata sa se intoarca la mine. De cand ne-am cunoscut am vorbit in fiecare zi de dimineata pana seara si imi trimitea multe inimi zicea ca ii place foarte mult sa vorbeasca cu mine. Acum de cand are prieten mi-a dat block peste tot, nu mai am cum sa iau legatura cu ea. Oricat as incerca zice ca nu ii mai pasa. Dar stiu ca nu asa este ea ceva a schimbat-o. Cu alti baieti din clasa ei care ii dau palme la fund si ei nu ii place si care zic chestii urate despre ea se poarta bine. Iar cu mine zice ca nu ii mai pasa. Si am ajutat-o de atatea ori cand i-a fost greu cu mine a vorbit. O vreau inapoi. Ajutor

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fraiera! Daca face asa cu tine pentru ce? Se merita? Trebuie sa inveti sa mergi mai departe/ sa treci peste! Sunt multe care poate te-ar vrea! Cauta ai vei gasi! Nu e singura de pe planeta!winking

| IoanaRoman09 a răspuns:

Daca ea nu te mai vrea degeaba.Cu siguranta nu te merita.Keep calm, balta e plina de peste = ))

| Mondiala a răspuns:

Incearca sa nu o mai bagi in seama, indiferenta doare.