| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a întrebat:

Buna!big grin am si eu o mica intrebare la care nu gasesc un raspuns concretbig grin(bine am mai multe intrebari fara raspuns dar in fine)... I-am spus intr-o seara unui amic sa intrebe o prietena(cu care eram certata)daca stie ceva de mine...si i-am spus acestui amic ca o sa zic..."Nu stiu si nici nu ma intereseaza" apoi mi-a dat conv si chiar asa a si spus.straight face peste cateva zile s-a intalnit cu mama la usa si a intrebat-o de mine... Cum sa intrebi de o persoana daca nu-ti pasa?straight face daca voi gasiti vreo explicatie spuneti-mi si mie plzzbig grin

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Probabil e suparata pe tine, dar inca vede in tine prietena pe care spera sa o recupereze. Nu stiu din ce motive v-ati certat, dar cel mai bine ar fi sa incercati sa remediati situatia. Din moment ce a intrebat-o pe mama ta de tine, e clar ca ii pasa de tine, nu crezi? Poate i-a spus asa prietenului tau, gandindu-se ca tu o sa afli. Sau poate chiar banuia ca tu o sa il rogi sa o intrebe de tine.
Un sfat prietenesc: caut-o si impacati-va daca e o prietena de incredere si nu uita ca in ziua de azi e foarte greu sa iti faci un prieten adevarat. Asa ca ai grija de prieteni pe care ii ai si lasa orgoliul!

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Probabil e mai orgolioasa si vrea sa para indiferenta.Asa am patit si eu acum ceva timp dar pana la urma fata respectiva a venit la mine, am vorbit si ne-am impacat. Incearca sa vorbesti cu eawinking

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA explică:

Ca sa ma explic mai bine... S-a suparat pe mine ca nu am vrut sa mai ies cu ea afara si asta din cauza noiilor prieteni cu care nu m-as fii simtit foarte confortabil in prezenta lorstraight face i-am explicat dar tot nu a intelesstraight face si apoi mi-a spus niste chestii care nu ma asteptam de la ea si daca era prietena aia buna pe care o credeam eu nu facea asastraight face citez:
-nu mai poate omu sa mai zica nimic ca va luati voi dupa minestraight facestraight facestraight face
-esti dusastraight face
-de ziua mea face a zis Alex(un prieten comun)sa-ti zic La multi ani! din partea lui.Mai bine nu zicea nimic din partea lui si ea nimicstraight face n-a interesat-o cum ma simt eustraight face
cica ii pasa ii pasa doar tot ce are legatura directa cu persoana ei si atat
-acum nu inteleg de ce mai intreaba de mine ca sa-mi faca raw sau de cestraight face
-dupa ce spune acelui pri de l-am pus eu sa o intrebe daca stie cv de mine ca cica sunt eu obsedata de easurprise de ce mai intreaba de mine? cine ar trebui sa-si ceara scuze?straight face Eu mi-am cerut iertare si am recunoscut cand am gresit si am explicat dar n-a fost binestraight face cu ea trebuie sa fii perversa ca sa ii convinastraight face pacat ca tin la ea ca la sora meastraight face dupa tot ce a foststraight face
i-am spus de multe ori s-o terminam sa nu mai vbim si gata si ea a spus intodeauna ca daca vrei vbsti cu mine daca nu nu straight face
-acum dupa ultima faza i-am dat ignore am zis ca e mai bine sa uit prietenia asta care mai rau imi face decat sa ma ajute straight face si cu toate ca stia ca i-am dat ignore a intrebat de mine de ce dracu? pff sa ma lase s-o uit odata pentru totdeaunastraight faceca prieteni destia sunt pe toate drumuriile a fost ultima persoana la care am mai tinut si in care am mai avut increderestraight face
-prietenii ei aia buni in fata sunt ok si pe la spate o vbeste in fta mea de rau asta e sa ramana cu eistraight face pacat ca suntem in aceiasi scoala, pacat ca sta la 20 de secunde de mine pacat de tot ce a fost sad Sper ca intelegeti si poate imi spuneti ce e de facutstraight face MULTUMESC!