| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna (big grin)spuneti-mi si mie un baiat de la mine din clasa ma tot tachineaza adica astazi s-a intamplat ceva (clown(clownnu stiu cum dar am umblat in ghiozdanul lui adica avem ghiozdane aproape la fel si am vrut sa iau de acolo cartea de mate sau asa ceva si nici prietena mea nu si-a dat seama de asta si fix atunci a aparut el si ce credeti ca a facut sa luat de mine ca nu stiu ce si eu nu am putut sa tac i-am spus si eu ce vrei ba nu vezi ca imi caut in ghiozdan si el zice ala ai ghiozdanul meu si eu ba ca ai al meu si cand m-am uitat era al lui si ce credeti ca crede despre mine ca am vrut poate sa ai iau ceva de acolo din ghiozdan sau ce?
Si ce ma enerveaza ca mereu se leaga de mine sa nu credeti ca ai place de mine ca l-am intrebat de cine ai place si o zis ca de o fata din B ca ea e in B si noi in A multumesc pentru ajutor fundita si vot big grin

4 răspunsuri:
| asjkldfg a răspuns:

Romana ii tare grea draga!

| MaDroghezCuFericire explică (pentru asjkldfg):

Boooi daca vrei sa stii ai dreptate eu am scris bine dar tu nu stii sa citesti laughing

| asjkldfg a răspuns (pentru MaDroghezCuFericire):

Nu e vina mea ca in toata "scrisoarea" aia tu ai scris doar 2 fraze! Mai invata sa pui punct! Mai bine invata si nu te mai gandi la baieti:pe

| Alle8D a răspuns:

Poi daca iai umblat in ghiozdan normal ca el credea ca vrei sai iei ceva dor baietii nu au prea multa minte sa inteleaga oh go on