| Raluky1 a întrebat:

big hug Vreau si eu un status foarte, foarte dragut pentru persoana pe care o placi si crezi ca te place...Dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Raluka01 a răspuns:

1) Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie te-as manca cu linguritza si ti-as saruta gurita!
2)Te iubesc cu pasiune si iti fac un juramant ca esti singura fiinta ce-o iubesc pe-acest pamant!
3)Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-as iubi!
4)Te iubesc si te voi iubi intotdeauna, iar daca si dupa moarte oamenii iubesc, te voi iubi si eu, si mai bine cu tine in iad, decat fara tine in paradis.

| Raluky1 explică (pentru Raluka01):

Prima cu tortu e tare rau...laughing

1 răspuns: