| silviu08 a întrebat:

Daca ma tund 0, la chelie e adevarat ca mi se indeseste parul si ca mi se ingroasa firul de par? Sau e doar un mit? Ce alte beneficii mai sunt? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Este adevarat dar merge dor la copii sub 3 ani, daca ii tunzi la zero cand vor creste vor avea parul foarte des.
Eu am fost tuns cand eram mic la zero iar acum am un par asa de des incat trebuie sa ma spal aproape zilnic pe cap asa ca mai bine nu te tundewinking

1 răspuns:
| EverybodyDies a răspuns:

Eu cand eram mica, ai mei m-au tuns scurt, si e adevarat ca mi sa indesit parul mult.Eu stiam ca daca te tunzi la 0 ti se indeseste!