| Sweetllemon a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog c pot face sa nu mai transpir la subratz. k se face o pata nasoala. [si fac dusuri dese si folosesc deodorantstraight face]...

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Incearca cu fierturá din frunze de nuc.Este foarte buná.
Tai niste frunze, le amesteci cu apa si le fierbi pana dau in clocot.Lasi fiertura sa se ráceascá si te limpezesti cu ea (doar la subrat ) happy

| zuzumic a răspuns:

Depinde de deodorantul pe care il folosesti foloseste un deodorant solid si fara parfum au cu putin parfum

| malaua a răspuns:

Cumpara deodorant cu bila... dar te avertizez ca o sa ti se inalbeasca tricourile sub brat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste un roll antiperspirant. E de o mie de ori mai bun ca un deodorant