| Deni237 a întrebat:

Mi-am pus o poza pe facebook, dar acuma as vrea sa o pun sa-mi fie de profil. Nu am nicio sansa sa o pun de profil, fara a mi se lua like-urile? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi fi atenta, dacă ai avut-o la profil înainte să primești like-urile şi in timp ce era acolo le-ai primit iar apoi ai schimbat-o și dorești să o pui la loc, rămâne cu like-urile.
Dar dacă ai *încărcat * poza in album +ai primit like-urile și dorești să o setezi acum ca poză de profil nu că le vei pierde doar că atunci cand o vei seta pentru profil va trebui sa o *decupezi * şi aşa ți se va dubla fotografia, vei avea in album pe cea cu like-urile plus tot in album aceeasi poza *decupata*, fără.
Ai înțeles?
Ştiu, am repetat multe cuvintehee hee

| Deni237 explică (pentru anonim_4396):

Da am inteles, dar tocmai aia era problema laughing) Ca nu voiam sa apara de 2 ori, si sa o decupeze, ca daca o schimb de pe telefon nu ma pune sa o decupez de obicei, dar like-urile tot mi se iau laughing) Multumesc oricum! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deni237):

Cu plăcerewinking
Păi da, nu te pune sa o *decupezi* dar cum spuneai, tot ți le *iau* laughing
Mulțumesc pentru fundă happy

| Deni237 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai de ce! happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pisi, ăsta e un moment important din viața ta, gândește-te bine înainte să iei o decizie.
Nu mă pricep la Facebook, dar nu poți să încarci din nou imaginea, de data asta ca fotografie de profil?

| Deni237 explică (pentru anonim_4396):

Miau...Apreciez umorul, motanel, dar m-ai incadrat unde nu trebuiewinking Si ba da pot, doar ca stransesem destul de multe like-uri si am intrebat si eu ca tot omul daca nu se poate totusi. Ma duc sub un nuc sa meditez si sa iau o decizie despre asta. Anyway, thanks! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deni237):

Uuuu cât de drăgu... te vei duce să îți prăvălești scăfârlia direct sub copăcelul care i-a dat viață.

| Deni237 explică (pentru anonim_4396):

"Singur" ca da.

| onix33 a răspuns:

Ar trebui sa poti sa intri pe ea si sa o faci profile picture

| Deni237 explică (pentru onix33):

Da, dar daca fac asta, nu mi se iau toate like-urile care le-am primit deja?

| onix33 a răspuns (pentru Deni237):

Nu ar trebui...