| Anonima153628 a întrebat:

Dau funda celui mai bun raspuns! Vreau sa vă întreb ce se poate intampla daca un site cu filme xxx mi-a luat IP-ul. (Am fost redirectionata la acel site si mai pe urma mi-a aparut un avertisment cu IP.ul meu)Va rog sa fiti seriosi.Multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Orice site pe care il accesezi are acces la ip-ul tau.
Nu are ce se intampla daca-ti cunoaste ip-ul. Exista unele site-uri care fac astfel de "farse", nu e nimic serios.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ip ul e o informatie public, orice server pe care il accesezi are acces la ea