| ady1997 a întrebat:

dc baieteilor le place sa le faca pe fete sa sufere?cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai suferit de cateva ori din dragoste, esti micuta si ai ajuns la concluzia asta.Nu este adevarat. Baietii nu sunt niste roboti programati sa faca fetele sa sufere. Si ei sunt oameni si ei au sentimente si implicit si ei sufera. Faptul ca nu arata de multe ori asta nu inseamna ca nu o fac.

5 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Pentru ca sunt niste porcii straight face... Altcumva nu ai cum sa le spui! Mai rar auzii sau sa vezi ca un baiat sufera dupa o fata, tot timpu fetele sufera dupa baietii sad

| CybeRAthlete a răspuns:

Depinde ce intelegi prin asta.
daca esti intr'o relatie, micile intepaturi adauga picanterii... pe cand daca face asta pentru a sfarsii o relatie, aici nu stiu happy
eu unul nu am procedat niciodata asa, nu se mi se pare deloc ok faza...
bafta

| davidutzu12 a răspuns:

Eu sunt baiat si in privinta asta tin cu Shine si Marina si sa stii ca baietii au si ei senimente, si ceea ce a zis Twp3w e discriminare

| Shine a răspuns:

Daca tu ai dat peste un bou nu inseamna ca toti baietii sunt la fel.

| dede001 a răspuns:

Ei nici odata`nu gandesc daca renesc aceea fata! Sunt foarte nesimtiti.dar sa stii ca nu toti sunt la fel. kiss

Funditabatting eyelashes?