| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ce este asa cald si de ce sunt si cutremure? e normal? e cumva un semn nu ca ar fi sfarsitul lumii aia este o prostie cu 2012 deci ce este Fundaaaaaa mare de tot si plus vot

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Da a venit sfarsitul lumii pe 21 mai 2011... Nu stii ca a trecut asa ceva :O? straight face Sa fim seriosi mai citit si voi Biblia daca vreti sa stiti ceva concret pentru ca numai Dumnezeu stie cand va fi acest sfarsit.

2 răspunsuri:
| ɹǝʞoſ a răspuns:

da este absolut normal... schimbari climatice vor aparea mereau si cutremurele sunt absolut normale

| Danutz_2579 a răspuns:

Esti prost ces cu intrebarile astea de tot rahatu de ce e cald? pentru ca e Vara boule e normal sa fie cald si ce ai cu cutremurele bucurate ca nu sunt multe in Romania ce sfrastitu lumi du-te ba esti un ****. PA! Fundalaughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))