| SheCanFlyy a întrebat:

De ce mi se tot opreste kaspersky-ul? imi apare foarte des: kaspersky is turned off si atunci nu imi mai merge nici netul.Trebuie sa stau mereu sa apas pe el ca sa se porneasca, si dupa putin timp, iar se stinge. Ce are ca eu nu umblu la el? Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce versiune de Kaspersky ai? (scrie in stanga sus)->si pe pagina principala ce scrie in dreapta jos la LICENTA? Cumva mai ai un antivirus in pc? Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe sunt bifate acolo! lasa un private mesage. Bafta!