| anonim_4396 a întrebat:

De ce un baiat nu mi-a acceptat cererea de urmărire pe Instagram? Ne-am întâlnit la o reuniune de familie (nu e ruda) si am vorbit putin, dar cand i-am trimis cererea am asteptat mai multe zile si cred ca a vazut-o dar a ignorat-o. Oare de ce?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu te recunoaste sau pur si simplu nu-l intereseaza sa vorbeasca cu tine. Ori, poate n-a intrat pe Instagram zilele astea din diferite motive.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru un singur motiv poate sa nu accepte asa ceva: pentru ca nu-l intereseaza postarile tale, sau persoana ta.

| devilshelp a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca nu il interesa persoana mea nu mai vorbea cu mine din start. El a fost cel care s-a bagat in vorba cu mine

| Violleta2022 a răspuns (pentru devilshelp):

Poate duce a vorbit cu tine, si-a dat seama ca nu esti persoana pe care o doreste si nu ti-a mai raspuns, ca nu i-a mai pasat.

| Justme1997 a răspuns:

Poate a abandonat contul și nu mai e activ pe Instagram sau pur și simplu nu vrea să îl urmărești din diverse motive. Ori nu are chef de tine, ori are conținut obscen pe acolo