| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am un anume interes fata de mistere, ocultism si alte lucruri asemanatoare, singura problema este ca nu prea am cu cine dezbate temele respective deci as fi incantat sa discut si cu alti adolescenti despre asa ceva, deci daca cineva este interesat, astept propuneri despre teme si modalitati de discutie.

3 răspunsuri:
| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa renunti si sa iti scoti ideile astea din cap pentru ca nu iti fac bine tie, ocultismul iti intuneca aura si nu te ajuta cu nimic, nu te mai astepti sa t-i se intample ceva bun dupa asta!

| Asgard a răspuns (pentru Nobodyknowseverithing):

E doar la nivel de studiu mai mult, nu practic idei de genul, mai mult pe baza istorica studiez...sunt constient de efectele negative si de aceea nu ma aventurez in lucruri care nu isi au locul.

| Biancaalone a răspuns:

Lasă-mi id tău de mess într-un mesaj pe privat!