| jojoloveSHINee a întrebat:

de ceva timp atunci cand intru pe facebook imi apare ceva unde mi se spune ca trebuie sa downloadez ceva pentru a-mi securiza contul.Am downloadat dar nu merge. Stiti ce as putea sa fac ca sa intru pe facebook fara sa imi mai apare chestia aia?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia fa un print screen sa vad ce iti apare!

| jojoloveSHINee explică (pentru neluL):

Nimic...

| neluL a răspuns (pentru jojoloveSHINee):

Nu-ti mai apare nimic acum?

| jojoloveSHINee explică (pentru neluL):

Eu ma refeream ca nu s-a schimbat cu absolut nimic

| neluL a răspuns (pentru jojoloveSHINee):

Fa-mi un print screen!
CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)