| Broken6Soul a întrebat:

De ceva timp ma simt rau.Prietenul se afla la studii in alta tara si imi lipseshte enorm.Am o stare de depresie si pe zi ce trece cam se agraveaza situatia.Imi spune cineva cum pot scapa de starea asta?

3 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Lasa-l pe neutrino in pace, bine-nteles ca exista, dar nu e usor.
Eu zic sa nu te mai crezi asa de sensibila, astfel nu te vei lasa dusa de sentimente.
Impartasese-ti durerea cu alti prieteni apropriati, dar nu o tine pentru tine insuti.

| Broken6Soul explică (pentru NeimaginabilA):

Mersi mult pentru sfat happy

| neutrino a răspuns:

Relatie la distanta nu exista. Cauta ceva loco si ai sa vezi ce bine ai sa te simti.