| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu un baiat pe mess, are 23 de ani si este in germania la munca. Ne intelegem bine, il plac si ma place. Spune ca ma iubeste si ca e serios cand spune asta. Ce parere aveti? Credeti in dragostea pe internet?

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Dragoste pe net nu prea merge, chestia e că prima dată ar trebui să vă întâlniţi, după care vedeţi dacă vă potriviţi şi cum vă înţelegeţi. fără asta. sfatul meu e să nu îţi faci prea mari speranţe, pentru că vei avea de suferit, asta în caz că pui suflet şi chiar îţi doreşti ceva cu el. Succes happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E doar un efect pasager si el isi inventeaza istorii nu ai cum sa fii bagata intr-o relatie pe internet.

| KittyLove a răspuns:

Nu prea, uite ce zic eu. Daca va iubiti, poate o sa va puteti intalni cumva. Dar, pana atunci, ai grija. Sper sa te fi ajutat