| Dersixdrawq a întrebat:

Am si eu o problema, legata de un baiat. Ideea este ca el ma place foarte mult pe mine si imi spune mereu cat de mult ma iubeste. Problema este ca noi suntem bff, adica eu nu il plac pe el neaparat, ci doar tin la el ca prieteni. Dar ma simt foarte bine in prezenta lui, imi face placere sa ii povestesc o gramada de lucruri si ne intelegem foarte bine. Are simtul umorului, e simpatic si intelegator.
Si problema este ca nu stiu daca sa ii dau o sansa. Voi ce parere aveti? Mersi! Funda

Răspuns Câştigător
| Alexandrageorgiana874 a răspuns:

Iti spun din propria experiență, datorita faptului ca sunteti prieteni foarte buni va cunoasteti fiecare parte a caracterului sti-tice va place unul altuia, eu cu iubitul meu am fost BFF la inceput pana cand lui a inceput sa ii placa de mine imi spunea pur si simplu ca ma iubeste dar nu ca pe o prietena el isi dorea ceva mult mai aprofundat. Eram pusa in aceeasi dilema ca si tine, nu voiam sa stric prietenia dintre mine si el, i-am zis sa imi lase timp de gândire si in acest timp am decis ca ar fi foarte ok sa ii dau o sansa... Intre noi sunt lucrurile ok, ne iubim foarte mult si suntem impreuna de 3 ani! Deci sfatul meu este sa ii oferi o sansa pentru ca din prietenie se naste si iubirea!❤❤

| Dersixdrawq explică (pentru Alexandrageorgiana874):

Multumesc frumos! Chiar m-ai ajutat si sper ca asa sa se intample si la mine. Te pup

| Alexandrageorgiana874 a răspuns (pentru Dersixdrawq):

Cu plăcere! Speram sa fie toate cele bune! Te pup!