| zuziOoO a întrebat:

Buna,de ceva timp vorbesc pe skype cu un baiat, e cu cativa ani mai mare, e turc, e de treaba si nu e genul sa-mi faca propuneri indecente.dar imi spune ca ma iubeste si nu stiu ce sa cred.voi ce parere aveti sa mai continui cu el sau?

Răspuns Câştigător
| carmenanca a răspuns:

Vrajealaaa... parintii tai nu te-au invatat sa nu ai incredere in necunoscuti?laughing acum fara baza parerea mea este cam aiurea sa rupi brus legatura cu el doar ca e bine sa mai raresti. o seara buna!

2 răspunsuri:
| lanadelsex a răspuns:

Te iubeste, e clar. Dupa cateva zile, e mort, si-ar da viata pentru tine.

| zuziOoO explică (pentru lanadelsex):

Haha..asa ma gandeam si eu.