| Teutzyka10021999 a întrebat:

De curand cea mai buna prietena a mea mi.a furat iubitul. Cum as putea sa il,, recucersc"?

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da-i dracu pe amandoi.

| TheAce a răspuns:

Fara sa par rau, imi pare foarte ciudat cum pui problema. Cea mai buna prietena iti fura iubitul si marea ta grija e sa te gandesti cum sa-l recuceresti? Nu cred ca e o gandire prea sanatoasa sincer. 2 oameni in care aveai incredere te-au tradat. Cred ca cel mai bine ar fi sa nu te mai uiti inapoi si sa privesti doar inspre viitor, cautand persoane mai de incredere si care nu ti-ar face asa ceva.

| liiaa a răspuns:

Arata'i ca esti mai buna ca ea,incearca sa iti pui calitatile in valoare, baga'l in depresie, spune'i ca are de ales, vezi tu ce sa mai faci, inspira-te de la ideile pe care le-am zis mai sus. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| CrazzzyA a răspuns:

Haha. Incearca sa cunosti alti baieti mai interesanti ca el. O sa-l "recuceresti" cand o sa vada ca nu-ti pasa de el si ca nu mai esti interesata de el pentru ca vorbesti cu alti baieti.

| MerVeilleuX a răspuns:

Nu-l mai lua înapoi. ''Sunt oameni săraci care au nevoie de jucăriile tale stricate.''
Dacă prietenul tău te-ar fi iubit, nu ar fi luat-o pe scârba aia.

| Irinami21 a răspuns:

Hmm..stiu sa suna ft naspa.dar parca vorbesti de mine... si eu sunt prietena aia dracusor care nu se poate sa nu o manance undeva ca sa nu se bage -adica sa se dea la gagiu tau- in acest caz al fostei mele prietene puppy dog eyes

| Iulia100rock4ever a răspuns:

De ce ai vrea sa l mai recuceresti? mai bine lasa l sa sufere dupa tine si dai cu flit, pana la urma te a ranit, dar nu cu o fata oarecare ci cu cea mai buna prietena a ta, gandeste te!