| ICHBalexnunu a întrebat:

De la ce varsta poti merge la sala?
Am 14 ani si sunt un pic mai dezvoltat adica am 1.87 si practic am corp de adulthappy
Fara ridicari de greutati stiu ca afecteaza crestereahappy
Dau funda la raspunsuri seroiase!

3 răspunsuri:
| ICHBalexnunu explică:

Serioase*

| CSIISC a răspuns:

Stai linistit esti destul de mare pentru varsta ta eu am 16 si am 170 cm :d

| Sebi_Rapp_1998 a răspuns:

La ce sa te afecteze cresterea? La 1.87 esti deja inalt, doar nu vrei sa ai 2m. Eu m-am apucat de sala tot la 14 ani, si da, am facut si greutati. Nu opreste cresterea atata timp cat dormi bine, mananci bine, si nu iti fortezi coloana. Eu pot sa-ti spun ca am crescut, chiar daca merg la sala. Nu iti fa griji in legatura cu cresterea, sunt doar povesti. Deci, apuca-te de sala, nu-ti fa grijihappy